Home

PostHeaderIcon Příspěvky pro členy na rok 2012

                                        

                                                Příspěvky na rok  2012

 

                                                        členské příspěvky                     hrací příspěvky
      dospělí  -  muži                                         500,-                                        1.600,-
                 -   ženy                                        500,-                                        1.200,-
      mládež nad 16 let, důchodci                       500,-                                           500,-
      mládež do 16 let                                       0,-                                              500,-
      členský ( udržovací )                                  500,-

      poplatek za skříňku         duben - září           250,-               říjen - březen          250,-

 Brigádní povinnost = 8 hodin

 Příspěvky je možné zaplatit hotově u Ondry Podzimka ( tel. 777072150 ) nebo bankovním převodem.

 Hrát na kurtech může člen až po zaplacení příspěvků a odpracování brigád.

 Číslo účtu pro platby převodem: 482105349 / 0800

 Jako variabilní symbol uvádějte rodné číslo, do poznámky dejte jméno a příjmení.

 

PostHeaderIcon Zima 2011/2012

 
A poslední turnaj dospělých : Všechna vítězství pro domácí hráče !!! - pavouk TADY
 
Prozatím poslední turnaj dospělých ovládl Michal Raab - mrkněte na výsledky turnaje.
 
TAK KONEČNĚ  - první dabl v dorostenecké kategorii pro domácího hráče !!! Lukáš Malý  vybojoval obě první místa na domácím halovém dorosteneckém turnaji kategorie "D" - VÝSLEDKY
Veliká gratulace  a  jen tak dál !!!
 
Turnaj dorostenek dopadl velice dobře pro domácí Zuzku Trojákovou, která vybojovala 1. místo ve čtyřhře v domácím turnaji kategorie "D" v naší přetlakové hale.  -  Opět  gratulujeme !!!  - a zde jsou výsledky.
 
A znovu   VÝSLEDKY   turnaje,  tentokrát naše dorostenecké naděje !
 
DALŠÍ VÝSLEDKY , a opět dospělí...... a opět vyhrál Šverma......., ale náš Pospíšil byl dvakrát ve finále ???    Gratulujeme !!!
 
VÝSLEDKY prvního zimního turnaje, což byl okresní přebor dospělých.

Aktuální obsazenost haly si můžete zjistit na nově vytvořeném kalendáři na následujícím odkazu - KALENDÁŘ

 

 Objednávky hraní jako vždy na známém telefonu 736669558, nově také na mail   Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript
 
 
 
Tak příjemné sportování a tenisu ZDAR !!!
 

PostHeaderIcon Klubový turnaj 2011

 

Tak poslední turnaj sezony máme za sebou a tentokrát se nebudu rozepisovat co se dělo, ale podívejte se rovnou na FOTKY, myslím že vypovídají za vše.

V pátek 21. října odpoledne od 15.00 a v sobotu 22. října od 8.00 stavíme halu, takže čekáme velkou brigádnickou účast !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 

PostHeaderIcon Družba s německým tenisovým klubem

Tenisté z TK Mnichovo Hradiště se ve dnech 15. - 18. září 2011 zúčastnili prodlouženého víkendu v německém partnerském městě Erzhausen, kde se ve dvou dnech zúčastnili přátelského tenisového klání. Hrálo 16 hráčů ze 17 členného týmu, který TC Blau-Weiss Erzhausen navštívil. Sedmnáctým členem byla Táňa Milanovová, která nám německy neznalým překládala a které za toto patří velký dík. Také jí děkujeme za velkou podporu a fandění při zápasech.

Odpolední čtvrteční příjez byl ve znamení ubytování, seznámení a předání daru v podobě broušené vázy. První den dopoledne se hrálo systémem čech-němec a to na jeden set. Tito dva hráli opět proti česko-německé dvojici. Takto se různě střídali po každém setu. Odpolední program byl oddychový a jeli jsme vlakem do Frankfurtu nad  Mohanem  na prohlídku letiště, kde nám zajistili průvodce s českou překladatelkou. Prohlídku jsme měli zdarma od sponzora, kterým byla společnost "Lufthansa". Večer jsme zakončili ve vyhlášené frankfurtské restauraci Apfelwein - Wagner, kde se nám velice líbilo, jídlo bylo skvělé a jablečné víno nám přeci jen po pár skleničkách docela zachutnalo ( tedy jen některým ). Druhý den ráno jsme se vydali ještě na prohlídku muzea vzducholodí Zeppelin, kde jsme mohli obdivovat nejen historii vzducholodí, ale také zkázu Hindenburgu včetně různých autentických předmětů z této lodi, která nakonec ukončila přepravu lidí vzducholoděmi. Odpoledne jsme se přesunuli opět na tenisové kurty. Naši dorostenci sehráli dvouhry i čtyřhry se stejně starými německými tenisty a výsledkem bylo 10 výher z 12-ti, kdy zbylé dva zápasy byly velice vyrovnané. Další kategorie 40+ hrála pouze čtyřhry a počet výher a proher byl přibližně stejný. Tentýž den večer jsme předali německým kolegům nějaké drobnosti a den zakončili posezením v areálu klubu. Ráno už jen proběhlo rozloučení u snídaně a následný odjezd.  Na nějaké fotky se můžete podívat na následujícím odkazu http://www.ggweber.de/MH2011.htm.  A  jak se nám to líbilo ?   ...jednoduše SKVĚLÉ !!!

 

PostHeaderIcon Pozvánka na klubový turnaj

Chtěl bych tímto pozvat všechny tenisty na závěrečný klubový turnaj losovaných čtyřher, který se uskuteční 1.října 2011 na kurtech TKMH. Po turnaji bude následovat grilovačka s živou muzikou, na kterou jsou zváni také všichni ostatní fanoušci a jiní příznivci tenisu v MH. 

 

<< Začátek < Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 Další > Konec >>

Strana 4 z 8